DARGINLIĞI BİTİREN BARIŞI SAĞLAYAN EN ETKİLİ ZİKİR

Bismillahirrahmanirrahim

Bir Müslüman başka bir Müslüman din kardeşi ile dargınsa, araları açıksa, La İlahe İllallah zikri ile birlikte Ya Allah c.c. zikrini okursa dargınlar arasında en kısa zamanda barış sağlanır, küslük ve dargınlık son bulur. Aynı şekilde eşler, arkadaşlar, kardeşler, akrabalar v.s. arasındaki bütün dargınlıklarda bu zikirlere başvurulursa Allah’ın izniyle en kısa zamanda %99 küslük son bulur, barış sağlanır. İsterse bu küslük 40 yıllık olsun, kan davası olsun, hiç sorun değil…

Kısacası bu zikirlerin okunması halinde en kısa zamanda barışın sağlanması adına müspet bir netice alınır. Bu hususta en küçük şek ve şüpheniz olmasın.

Ayrıca bu zikirlerin okunması halinde düşman devletler barışır, kavga ve savaşlar en kısa zamanda son bulur.

La İlahe İllallah zikrinin dargınlıkların son bulup, barışın sağlanması hususundaki etkisi Ya Allah c.c. zikrinden kat be kat fazladır. Ancak her ikisinin birlikte okunması daha faydalı ve etkilidir.

Çok çok önemli bir not: Her kim hata ve günahları yüzünden Rabbimin inayetinden lütuf ve rahmetinden mahrum kaldıysa, bela ve musibetler yoluyla Allah’ın gazabına uğradıysa hemen La İlahe İllallah ve Ya Allah c.c. zikrini okumaya başlasın. Allah’ın izniyle en kısa zamanda Rabbim ile arasındaki dargınlık, soğukluk son bulur barış sağlanır. Allah’ın gazabı kalkar, o kul yeniden Allah’ın inayetine lütuf ve rahmetine kavuşur.

KADINLARIN İSMİ AZAMI
BİLGİSAYARCILARIN İSMİ AZAMI
MAHKÛMLARIN ZİKRİ
BÖBREK TAŞI DÖKEN VEYA HER TÜRLÜ BÖBREK RAHATSIZLIĞI YAŞAYAN HASTALARIN İSMİ AZAMI
ERZURUMLU İBRAHİM HAKKI HZ.LERİ MARİFETNAME ADLI ESERİNDE ZENGİNLİĞİN SEBEPLERİNİ ŞÖYLE SIRALIYOR
ERZURUMLU İBRAHİM HAKKI HZ.LERİ MARİFETNAME ADLI ESERİNDE FAKİRLİĞİN SEBEPLERİNİ ŞÖYLE SIRALIYOR.
MÜŞKÜLLERİN HALLEDİLMESİ İÇİN OKUNACAK İSMİ AZAM
YENİ BİR İŞE BAŞLARKEN OKUNACAK ZİKİR
BELALARDAN EMİN OLMANIN YOLU
GÖNÜLDEN DÜNYA SEVGİSİNİ SÖKÜP ATMANIN EN KESİN EN TESİRLİ YOLU
ŞİİLERİ HELAKA UĞRATAN ZİKİR